14.02.2018 – Obsługa celna – pytania i odpowiedzi

Transakcje unijne i pozaunijne dla wielu podmiotów są sporym wyzwaniem. Zmieniające się prawo celne i handlowe w Polsce sprawia, że wiele osób ma problem z płynnym poruszaniem się w tej tematyce. Szukasz wsparcia i dodatkowych informacji? Serdecznie zapraszamy na nasz webinar.

Szkolenie skierowane jest szczególnie dla:

 • odbiorców zaczynających przygodę w handlu,
 • importerów mających kłopoty przy transakcjach międzynarodowych,
 • firm, które maja problem w poruszaniu się w obsłudze celnej po reformie z 2017.

Podczas webinaru poruszane będą następujące tematy:

 • zmiany w prawie celnym po reformie 2016,
 • agent celny i jego rola,
 • celne „know how” – rodzaje wybranych procedur celnych,
 • omówienie podstawowych dokumentów handlowych w obrocie międzynarodowym,
 • wytypowane zagadnienia celne w obrocie unijnym i pozaunijnym,

Webinar Obsługa celna – pytania i odpowiedzi odbędzie się 14.02.2018 (środa) o godzinie 13.00. Aby w nim uczestniczyć należy się zapisać przez ten formularz.

Anna Kosińska

logo mag.pl

Specjalista ds. marketingu i komunikacji w Morskiej Agencji Gdynia. Ponad 14 letni praktyk w obszarze logistyki, handlu zagranicznego, project managementu, zarządzania i konsultingu. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, Szczecińskiego, Alliance Francaise oraz belgijskiego University of Leuven. Doświadczenie zbierała pracując na rynku polskim, jak i w międzynarodowych, korporacyjnych strukturach. Współpracowała z wieloma wirtualnymi grupami specjalistów na całym świecie zarządzając licznymi projektami logistycznymi m.in. międzynarodową akcją humanitarną dla Ukrainy, dla organizacji Sabre Fundation, UNICEF oraz innych NGO. Urodzona i wychowana w multikulturalnej rodzinie, otoczona przez francuską, belgijską oraz polska kulturę. W codziennej pracy z ludźmi stara się maksymalizować ich potencjał poprzez m.in. self coaching i stawanie się lepszymi wersjami siebie. Popiera wszelkie akcje polityki human2human, CSR i NGO. Jej mottem jest: „Nec temere, nec timide”.

Chcesz poszerzać swoją wiedzę?

Webinar o obsłudze celnej już 14.02.2018r.

Temat: Obsługa celna – pytania i odpowiedzi
Termin: 14.02.2018r. (środa) godz. 13:00

 

Webinar trwa około godziny. Bezpośrednio po nim uczestnicy szkolenia będą mogli zadawać pytania.

Prowadzimy nasze webinary na żywo w internecie! Wystarczy, że się zapiszesz, a o wszystkim Cię poinformujemy. Liczba uczestników w webinarze jest ograniczona do 100 pierwszych osób!

Jak wziąć udział w webinarze?

Webinar odbywa się przez internet za pomocą platformy do szkoleń internetowych.

 1. Kliknij w „Zapisz się”,
 2. Na następnej stronie wpisz swoje imię oraz adres email,
 3. Na podany adres otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem uczestnictwa,
 4. Aby włączyć webinar, w dniu szkolenia o godzinie 13:00 kliknij przycisk „Dołącz teraz” w wiadomości. Przeglądarka uruchomi  okno szkolenia internetowego.

Otrzymasz również przypomnienie o zbliżającym się webinarze. W razie jakichkolwiek trudności czy problemów technicznych skontaktuj się z nami.

Najbliższe webinary: