Podręcznik Importera


 

Zapoznaj się z naszymi serwisami

logo drobnica morska

DrobnicaMorska.pl to serwis Morskiej Agencji Gdynia Sp z o.o. Firma od 60 lat świadczy usługi spedycji morskiej, od ponad 6 lat udostępnia klientom wygodny serwis umożliwiający obliczanie kosztów transportu morskiego drobnicy. W imporcie oferuje regularne połączenia między głównymi portami Dalekiego Wschodu,  a Hamburgiem i Gdynią.

MAG oferuje również serwis eksportowy, który obejmuje większość portów na świecie w kilkudziesięciu krajach. Po wybraniu w kalkulatorze miejsca załadunku: Gdynia, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław, kalkulator będzie obliczał koszt transportu w eksporcie.

kolejchiny logo

Kolejchiny.pl to serwis Morskiej Agencji Gdynia Sp z o.o. Firma od 60 lat świadczy usługi spedycji morskiej, drogowej, kolejowej teraz udostępnia klientom wygodny serwis do obliczania kosztów transportu kolejowego drobnicowego i kontenerowego.

Dzięki wieloletniej współpracy z terminalami kolejowymi w Chinach, siecią agentów oraz partnerów w Chinach oraz Europie, oferujemy frachty kolejowe w relacji importowej oraz eksportowej pomiędzy Bliskim Wschodem a krajami europejskimi, w zakresie ładunków pełnokontenerowych oraz drobnicowych (własna konsola). Stawki frachtu kolejowego zmieniają się na rynku bardzo dynamicznie tak, jak i dostępność przestrzeni ładunkowej na pociągach. Dobra wiadomość jest taka, że możemy temu zaradzić.

Kontener.pl to serwis Morskiej Agencji Gdynia Sp z o.o. Firma od 60 lat świadczy usługi spedycji morskiej, teraz także udostępnia klientom wygodny serwis do obliczania kosztów transportu morskiego kontenerów.

Dzieki wieloletniej współpracy z renomowanymi  globalnymi armatorami,  siecią agentów oraz partnerów na całym świecie oferujemy frachty morskie w globalnych relacjach. Realizujemy  import oraz eksport w zakresie obsługi ładunków i przesyłek kontenerów morskich/pełnokontenerowych/ FCL/ dla towarów neutralnych, niebezpiecznych IMO Class oraz ponadgabarytowych i ponadnormatywnych.