29.08.2018 – Jak wybrać dobrego spedytora?

Wybór odpowiedniego spedytora to klucz do odpowiedzialnego rozpoczęcia importu towarów zza granicy. Dostosowanie usługi do prowadzonego biznesu pozwala nie tylko obniżyć koszty, ale także zwiększyć bezpieczeństwo prowadzonych działań. Jak wybrać dobrego spedytora? Jakie kryteria przyjąć podczas wyboru? O wszystkim opowiemy podczas naszego webinaru.

Szkolenie skierowane jest szczególnie dla:

  • odbiorców zaczynających przygodę w handlu zagranicznym,
  • importerów poszukujących alternatywy dla aktualnych usług spedycji,
  • firm, którym zależy na optymalizacji kosztów.

Webinar Jak wybrać dobrego spedytora? się 29.08.2018 (środa) o godzinie 13.00. Aby w nim uczestniczyć należy się zapisać przez ten formularz.

Dawid Wardin

Serwis cargoschool.pl

Dyrektor ds. Kształcenia Cargo-School. Wieloletni praktyk TSL, specjalista oraz manager w obszarze spedycji morskiej. Specjalizuje się w usprawnianiu procesów, projektach oraz sprzedaży usług spedycji. Od lat pomaga i wspiera importerów i eksporterów w rozwiązaniach transportu. Współtwórca oraz dyrektor programu Cargo School – firmy specjalizującej się w profesjonalnym i praktycznym kształceniu kadry pod wymogi sektora TSL. Wykładowca przedmiotów biznesowych na renomowanej trojmiejskiej uczelni.

Chcesz poszerzać swoją wiedzę?

Webinar o wyborze dobrego spedytora juz 29.08.2018r.

Temat:Jak wybrać dobrego spedytora?
Termin: 29.08.2018r. (środa) godz. 13:00

Webinar trwa około godziny. Bezpośrednio po nim uczestnicy szkolenia będą mogli zadawać pytania.

 

Prowadzimy nasze webinary na żywo w internecie! Wystarczy, że zapiszesz się, a o wszystkim cię poinformujemy. Liczba uczestników w webinarze jest ograniczona do 100 pierwszych osób!

Jak wziąć udział w webinarze?

Webinar odbywa się przez internet za pomocą platformy do szkoleń internetowych.

  1. Kliknij w „Zapisz się”
  2. Na następnej stronie wpisz swoje imię oraz adres email
  3. Na podany adres otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem uczestnictwa.
  4. Aby włączyć webinar, w dniu szkolenia o godzinie 13 kliknij przycisk „Dołącz teraz” w wiadomości. Przeglądarka uruchomi okno szkolenia internetowego.

Otrzymasz również przypomnienie o zbliżającym się webinarze. W razie jakichkolwiek trudności czy problemów technicznych skontaktuj się z nami.

Najbliższe webinary: