Znak towarowy Twojej firmy w Chinach. To co importer wiedzieć musi.

Znak towarowy Twojej firmy w Chinach. Co importer wiedzieć musi?

Jeżeli importujesz z Chin powinieneś dokonać rejestracji znaku towarowego. Chiński system prawny mocno się różni od standardów znanych nam w państwach europejskich. W Chinach dominuje zasada „Kto pierwszy ten lepszy”. Jeżeli nie zarejestrujemy naszych znaków towarowych, ktoś może to zrobić przed nami.

Brak rejestracji znaku towarowego może nam bardzo utrudnić również produkcję w Chinach przeznaczoną na import do Europy. O tym jak się ustrzec takich sytuacji, jak wygląda procedura rejestracji znaku, ile trwa i jak jej dokonać opowie Dominik Błędzki z ChinskiRaport.pl

Webinar Znak towarowy Twojej firm w Chinach. To co importer wiedzieć musi już się odbył. Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w takim szkoleniu internetowym skontaktuj się z nami.

Dominik Błędzki

Prawnik i ekspert w dziedzinie importu z Chin. Współzałożyciel serwisu do weryfikacji chińskich firm www.ChinskiRaport.pl oraz darmowej wyszukiwarki chińskich targów www.ChinskieTargi.pl

Przez ponad 12 lat mieszkał i pracował w Chinach, ukończył uniwersytet Capital Normal University w Pekinie. Mówi w języku chińskim i od 15 lat doradza polskim i europejskim firmom przy imporcie z Chin. W ramach webinarów poruszać będzie aspekty związane z chińskimi znakami towarowymi i bezpieczeństwem importu.