tytuł webinaru

Odprawa celna jest obowiązkowym punktem w procedurze importu z Dalekiego Wschodu. Nieprzygotowanie dokumentów, błędne oznaczenie towarów, brak odpowiednich certyfikatów, pośpiech to tylko niektóre błędy, jakie mogą utrudnić lub nawet uniemożliwić skuteczną odprawę celną. O tym jak się przygotować, aby przejść odprawę celną opowie Paulina Kiełbus- Jania z BigChina.pl

Webinar Jak przejść odprawę celną? Zagrożenia i pułapki w imporcie z Chin odbywa się za pośrednictwem internetu 1.03.2017 roku (środa) o godzinie 13.00. Aby w nim uczestniczyć należy się zapisać przez ten formlarz.

Wojciech Froelich

logo drobnica morska

Kierownik sprzedaży drobnicy morskiej w firmie Morska Agencja Gdynia. Kierownik i współtwórca serwisu Drobnicamorska.pl, oferującego import oraz eksport ładunków drobnicowych w relacjach na całym świecie. Ekspert w dziedzinie procedur importowych z Chin. Z branżą TSL związany od 6 lat.

Chcesz poszerzać swoją wiedzę?

Webinar o transporcie morskim dla firm już 5.07.2017r.

Temat: Krok po proku – procedura importu drobnicy z Chin
Termin: 5.07.2017r. (środa) godz. 13:00

Webinar trwa około godziny. Bezpośrednio po nim uczestnicy szkolenia będą mogli zadawać pytania.

 

Prowadzimy nasze webinary na żywo w internecie! Wystarczy, że zapiszesz się, a o wszystkim cię poinformujemy. Liczba uczestników w webinarze jest ograniczona do 100 pierwszych osób!

Jak wziąć udział w webinarze?

Webinar odbywa się przez internet za pomocą platformy do szkoleń internetowych.

  1. Kliknij w „Zapisz się”
  2. Na następnej stronie wpisz swoje imię oraz adres email
  3. Na podany adres otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem uczestnictwa.
  4. Aby włączyć webinar, w dniu szkolenia o godzinie 13 kliknij  przycisk „Dołącz teraz” w wiadomości. Przeglądarka uruchomi  okno szkolenia internetowego.

Otrzymasz również przypomnienie o zbliżającym się webinarze. W razie jakichkolwiek trudności czy problemów technicznych skontaktuj się z nami.

Najbliższe webinary: