24.04.2019 – Jak przygotować się do podróży biznesowej i rozmów w Chinach?

Pierwszy import z Chin i pierwsza podróż do Państwa Środka zazwyczaj idą w parze. Jeśli rozpoczynacie swoją biznesową przygodę z chińskimi producentami i dystrybutorami, zazwyczaj chcecie przekonać się na własne oczy, jak to wszystko wygląda od środka. Dlatego biznesowe wyjazdy do Chin, dzięki którym można osobiście poznać i uścisnąć dłoń chińskiego partnera cieszą się coraz większą popularnością.  

Wizyty w Chinach nie są już tak trudne organizacyjnie jak to było jeszcze kilka czy też kilkanaście lat temu, początkujący przedsiębiorcy sami organizują sobie wyjazdy. Jeśli wyjazd ma mieć charakter indywidualny, to warto się do niego dobrze przygotować i w ten sposób maksymalnie wykorzystać czas spędzony w Chinach, aby wyjazd okazał się najbardziej produktywny.

Zarejestruj się na nasz bezpłatny webinar, skierowany do osób, które:

  • planują wyjazd biznesowy do Chin
  • chcą się odpowiednio do niego przygotować
  • oczekują nawiązania dobrych relacji z firmami chińskimi

Podczas webinaru poruszane będą następujące tematy:

  • Jak zaplanować wyjazd do Chin i w jakim terminie?
  • Jak się przygotować do wizyty u dostawcy?
  • Jak uniknąć gaf w kontaktach z przedstawicielami firm chińskich?
  • Co zrobić aby wyjazd był jak najbardziej efektywny?

Liczba uczestników webinaru jest ograniczona do 100, więc zarejestruj się już teraz!

Ten webinar już się odbył.

Prowadzący:

Prowadzący Webinar o imporcie Podręcznik Importera

Mariola Bańdo-Szwaj

chiny-verico.pl

Ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa handlu z Chinami, handlu zagranicznego, a w szczególności importu z Chin, sprawdzania wiarygodności firm chińskich (WIZJA Lokalna) i kontroli jakości. Od 17 lat importuje towary z różnych branż zarówno z Chin jak i innych krajów Dalekiego Wschodu, wskazuje klientom najlepsze rozwiązania, prowadzi negocjacje z dostawcami, nadzoruje cały proces importu. Posiada unikalną wiedzę na temat kontroli towarów, którą zdobyła pracując wcześniej w firmie kontrolnej. Prowadzi szkolenia z zakresu importu z Chin. Absolwentka Wydziału Ekonomiki Transportu, kierunek Handel Zagraniczny na Uniwersytecie Gdańskim, jest jednym z pierwszych w Polsce absolwentów dwuletnich podyplomowych studiów menedżerskich MBA. Dyrektor spółki VERICO Experts Sp. z o.o., którą współtworzyła w 2002 r.