22.05.2019 – Jak nie dać się oszukać, przy imporcie z Chin?

Rozpoczynasz właśnie działania związane z importem z Chin, a Twój biznesowy partner znajduje się 6500 km od Polski. Już kilka razy przeszły Ci przez myśl tematy bezpieczeństwa transakcji i wiarygodności, ale przecież Chiny to kraj świetnego jedzenia, bezpiecznych ulic, przyjaznych ludzi oraz uczciwych biznesmenów, więc raczej wszystko powinno być ok, prawda?

No właśnie – “raczej”. Jak w każdym innym kraju, tak i w Chinach można niestety natknąć się na nieuczciwych kontrahentów. Z pewnością można by uniknąć wielu oszustw, gdyby każdy importer posiadał dostęp do podstawowych informacji o wiarygodności firmy, z którą nawiązuje biznesowe relacje. Wystarczy przecież dowiedzieć się, czy firma naprawdę istnieje, czy posiada dobrą historię biznesową, pozytywne opinie. Jak zatem przed rozpoczęciem biznesu sprawdzić chińską firmę i nie dać się oszukać?

Podczas kolejnego webinaru z cyklu Podręcznik Importera nasz gość – Piotr Canowiecki z www.ChinskiRaport.pl – opowie o tym, jak dokonać skutecznej weryfikacji chińskiego partnera, tak by w pełni bezpiecznie rozpocząć import z Chin.

Z webinaru dowiesz się m.in.

– co każdy importer powinien zrobić sam przed nawiązaniem relacji biznesowych z Chinami
– na co można liczyć zlecając sprawdzenie chińskiej firmy serwisowi Chiński Raport
– jak i gdzie znaleźć dobrego kontrahenta
– jakich certyfikatów i dokumentów należy żądać od kontrahenta
– co zrobić, gdy komunikacja staje się problematyczna
– jak podjąć temat kontroli jakości towarów
– jak bezpiecznie dokonywać płatności za towar
– i wielu innych, ważnych informacji, ciekawostek i case studies

Czy to jest webinar dla Ciebie? Jeśli planujesz import z Chin – odpowiedź jest oczywista.

Liczba miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 100, więc zapisz się już teraz!

Ten webinar już się odbył. Zapraszamy na przyszłe wydarzenia.

Prowadzący:

Prowadzący Webinar o imporcie Podręcznik Importera

Piotr Canowiecki

Współzałożyciel serwisu ChinskiRaport.pl, który pozwala w 48 godzin sprawdzić wiarygodność kontrahenta biznesowego z Chin. Również współzałożyciel serwisu www.ExamineChina.com świadczącego usługi tego samego typu dla klientów na całym świecie.

Piotr posiada ponad 10 letnie doświadczenie w imporcie z Chin, prowadził wiele szkoleń i prelekcji na temat bezpiecznego handlu z Chinami, doradzał setkom klientów od jednoosobowych importerów po międzynarodowe korporacje.

W ramach webinarów poruszać będzie aspekty z weryfikacją chińskich firm i bezpiecznym imporcie z Chin