25.07.2018 – Kolej z Chin dla każdego

Prostota, większa dostępność i spadające stawki – to wszystko składa się na rosnącą popularność frachtu kolejowego z Chin. Jak to wykorzystać do napędzenia własnego biznesu? Jakie są przewagi frachtu kolejowego nad frachtem morskim, na co trzeba uważać i o czym warto pamiętać importując kolejowo z Chin – o tym wszystkim będziemy rozmawiać podczas webinaru Kolej z Chin dla każdego – zapraszamy.

Szkolenie skierowane jest szczególnie dla:

  • odbiorców zaczynających przygodę w handlu zagranicznym,
  • importerów poszukujących alternatywy dla transportu morskiego,
  • firm, którym zależy na szybkim imporcie produktów.

Webinar Kolej z Chin dla każdego się 25.07.2018 (środa) o godzinie 13.00. Aby w nim uczestniczyć należy się zapisać przez ten formularz.

Michał Golańczyk

Serwis kolejchiny.pl

Business Development Manager w firmie Morska Agencja Gdynia. Jego przygoda w logistyce i sprzedaży trwa od prawie 10 lat. Doświadczony w zarzadzaniu projektami oraz zespołami sprzedażowymi. Odpowiedzialny za produkt frachtu kolejowego z Chin oraz serwis informacyjny www.kolejchiny.pl. Związany z projektem Ministerstwa Rozwoju „Kolej na Polskę – Nowy Jedwabny Szlak” – jako członek wspierający Polskiego Stowarzyszenia Menadżerów Logistyki PSML. Bierze czynny udział pro bono w bilateralnej kooperacji administracji rządowej z przedstawicielami firm z branży TSL, środowisk biznesowych i akademickich w strategii rozwoju kolei oraz rozbudowy infrastruktury logistycznej w Polsce.

Chcesz poszerzać swoją wiedzę?

Webinar o transporcie koleją z Chin 25.07.2018r.

Temat: Kolej z Chin dla każdego
Termin: 25.07.2018r. (środa) godz. 13:00

Webinar trwa około godziny. Bezpośrednio po nim uczestnicy szkolenia będą mogli zadawać pytania.

 

Prowadzimy nasze webinary na żywo w internecie! Wystarczy, że zapiszesz się, a o wszystkim cię poinformujemy. Liczba uczestników w webinarze jest ograniczona do 100 pierwszych osób!

Jak wziąć udział w webinarze?

Webinar odbywa się przez internet za pomocą platformy do szkoleń internetowych.

  1. Kliknij w „Zapisz się”
  2. Na następnej stronie wpisz swoje imię oraz adres email
  3. Na podany adres otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem uczestnictwa.
  4. Aby włączyć webinar, w dniu szkolenia o godzinie 13 kliknij przycisk „Dołącz teraz” w wiadomości. Przeglądarka uruchomi okno szkolenia internetowego.

Otrzymasz również przypomnienie o zbliżającym się webinarze. W razie jakichkolwiek trudności czy problemów technicznych skontaktuj się z nami.

Najbliższe webinary: