26.09.2018 – Jak skutecznie komunikować się z chińskim partnerem?

Komunikacja z chińskimi partnerami jest sprawą złożoną i wielowymiarową. Uwarunkowania kulturowe oraz historyczne sprawiają, że porozumiewanie się z Dalekim Wschodem jest bardzo specyficzne. Rosnące rozbieżności w rozwoju technologii wymuszają stosowanie coraz to innych narzędzi komunikacji. O tym jak skutecznie prowadzić dialog z chińskim partnerem opowie ekspert oraz założyciel serwisu Chiny24.com – Leszek Ślazyk.

Szkolenie skierowane jest szczególnie dla:

  • eksporterów oraz importerów rozpoczynających pierwsze rozmowy z chińczykami
  • osób, które podczas pracy lub nauki komunikują się z Chinami

Webinar Jak skutecznie komunikować się z chińskim partnerem? się 26.09.2018 (środa) o godzinie 13.00. Aby w nim uczestniczyć należy się zapisać przez ten formularz.

Leszek Ślazyk

Serwis chiny24.com

Zajmuje się organizacją produkcji oraz importowaniem towarów z Dalekiego Wschodu od 1994 roku. Realizując zlecenia firm polskich i europejskich miałem możliwość mieszkać i pracować w Chinach, co pozwoliło mi poznać zarówno ten kraj jak i jego mieszkańców, wyrobić sobie swój własny, subiektywny pogląd na współczesne Państwo Środka i jego obywateli. Twórca Chiny24.com – pierwszego w Polsce serwisu poświęconego Chinom, ich fenomenowi, analizującego przełom XX i XXI wieku we wszystkich wymiarach ludzkiej aktywności.

Chcesz poszerzać swoją wiedzę?

Webinar o komunikacji z chińskim partnerem już 26.09.2018.

Temat:Jak skutecznie komunikować się z chińskim partnerem?
Termin: 26.09.2018r. (środa) godz. 13:00

Webinar trwa około godziny. Bezpośrednio po nim uczestnicy szkolenia będą mogli zadawać pytania.

 

Prowadzimy nasze webinary na żywo w internecie! Wystarczy, że zapiszesz się, a o wszystkim cię poinformujemy. Liczba uczestników w webinarze jest ograniczona do 100 pierwszych osób!

Jak wziąć udział w webinarze?

Webinar odbywa się przez internet za pomocą platformy do szkoleń internetowych.

  1. Kliknij w „Zapisz się”
  2. Na następnej stronie wpisz swoje imię oraz adres email
  3. Na podany adres otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem uczestnictwa.
  4. Aby włączyć webinar, w dniu szkolenia o godzinie 13 kliknij przycisk „Dołącz teraz” w wiadomości. Przeglądarka uruchomi okno szkolenia internetowego.

Otrzymasz również przypomnienie o zbliżającym się webinarze. W razie jakichkolwiek trudności czy problemów technicznych skontaktuj się z nami.

Najbliższe webinary: